Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 
 • BLACK FRIDAY Countdown

  BLACK FRIDAY Countdown

  Zbritje nga 20% deri në 70%

  BLACK FRIDAY Countdown

  BLACK FRIDAY Countdown

  Zbritje nga 20% deri në 70%

 • Fshesë Storm Vac V3

  Fshesë Storm Vac V3

  Storm Vac përdoret si një fshesë thithëse ose fshesë dore për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat nga çdo sipërfaqe. 

  Çmimi i rregullt: 99,90 €

  Çmimi me zbritje: 35,96 €

  Fshesë Storm Vac V3

  Fshesë Storm Vac V3

  Storm Vac, miku juaj në pastrimin e shtëpisë.

 • Dyshek Dream Inspiration

  Dyshek Dream Inspiration

  Dream Inspiration ka 5 shtresa me sfungjerë të ndryshëm, për t’ju përshtatur çdo lloj pozicioni dhe forme trupore. 

  Çmimi i rregullt: 599,90 €

  Çmimi me zbritje: 377,94 €

  Dyshek Dream Inspiration

  Dyshek Dream Inspiration

  Zgjohuni të çlodhur e plot energji, me dyshekun Dream Inspiration!

 • Tenxhere me Presion Multicooker

  Tenxhere me Presion Multicooker

  Multicooker me presion ju mundëson t’i përgatitni ushqimet deri në tre herë më shpejt se gatimi i rregullt - pa ngrohur të gjithë shtëpinë.

  Çmimi i rregullt: 169,90 €

  Çmimi me zbritje: 98,91 €

  Tenxhere me Presion Multicooker

  Tenxhere me Presion Multicooker

  Përgatitni ushqimet deri në tre herë më shpejt me Multicooker.

 • Shtresë Options Dormeo

  Shtresë Options Dormeo

  Shtresë Options Dormeo

  Shtresë Options Dormeo

  Shtresa Options i përshtatet trupit tuaj në çdo pikë.

Shfleto sipas kategorisë

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video