Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Jorgan dyshtresor Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-50%

Jorgani dyshtresor Aloe Vera përbehet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një me i hollë që mund ta perdorni gjatë verës, dhe njëri më i trashë për sezonat kalimtare ose të dy së bashku për sezonën e dimrit. Jorgani është shumë i butë, i këndshëm dhe i ajrosshëm. Lahet në 60°C. Rekomandohet per lekurë sensitive. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Jorgan dyshtresor Dormeo Aloe Vera

Çmimi i rregullt: Nga 109,90 € Nga


Çmimi special: Nga 54,95 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani dyshtresor Aloe Vera përbehet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një me i hollë që mund ta perdorni gjatë verës, dhe njëri më i trashë për sezonat kalimtare ose të dy së bashku për sezonën e dimrit. Jorgani është shumë i butë, i këndshëm dhe i ajrosshëm. Lahet në 60°C. Rekomandohet per lekurë sensitive. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jorgan i butë për një gjumë të lehtë pa alergji dhe djersitje

Dormeo Aloe Vera është jorgan i butë, vetajrosës dhe i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komforit e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

 • Është i butë,
 • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
 • Ka nxehtësi kofmore,
 • Nuk shkakton alergji!

Ju mban në ngrohtësi të rehatshme dhe ruan freskinë e trupit tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.

Zgjidhje perfekt për ata që vuajnë nga alergjitë

Jorgani Aloe Vera është zëvendësim i shkëlqyer për ata që duan jorgan me pupla por nuk mund ta përdorin shkaku i alergjive. Nëse jeni i ndjeshëm ndaj bakterieve, mikrobeve dhe puplave, ky jorgan është i përkryer për ju pasi që ka veti anti-alergjike; falë strukturës së tij, vetive jo-mikpritëse ndaj mikrobeve.

Lahet në 60C dhe kështu mundëson higjienë të përsosur si dhe ju garanton zgjidhje perfekte për këdo që është i ndjeshëm ndaj bakterieve, insekteve dhe mykyt pasi që jasteku ka veti anti-alergjike. Mund të lahet deri në 60 C dhe pra higjiena është e garantuar.

Si funksionon

Ndjesia e mbushjes me pupla por pa alergji

Jorgani Dormeo Aloe Vera është alternativë e shkëlqyer ndaj jorganëve të mbushur me pupla, të cilët shpesh janë shkaktar të alergjive dhe janë të vështirë për t’u mirëmbajtur. Jorgani Aloe Vera është i butë dhe komfor njashtu si jastekët me pupla por ka avantazhin që nuk e humb vëllimin e tij dhe nuk humb formën siq ndodh shpesh me jorganët me pupla.Vetitë anti-alergjike të mbushjes Wellsleep do t’ju ndihmojnë të keni gjumë të qetë. Fibrat inovative Wellsleep gjithashtu garantojnë shumë vite me ngrohtësi komode, ofron ajrosje konstante dhe netë pa djersë.

Fibra Wellsleep për ndjenjë të freskët gjatë gjithë kohës

Fibra Wellsleep të butë dhe në në të njëjtën kohë të fortë prej poliesteri që i japin jorganit vëllim dhe fleksbilitet. Fibrat Wellsleep mundësojnë qarkullimin e mirë të ajrit dhe largim më të mire të lagështisë.

Djersitja është e rregulluar, ndërsa mikrobet, bakteriet dhe myku nuk grumbullohen në jorgan, kështu krijohet ambient gjumi më i shëndetshëm.

Fibrat Wellsleep kanë veti të mira izoluese, pasi që ato rregullojnë nxehtësinë permes xhepave të ajrit. Pra, jorgani juaj është komfor pa marrë parasysh sezonën: është i nxehtë në dimër dhe i freskë gjatë verës.

Rekomandohet për

 • të gjitha sezonet
 • tërë familjen
 • çdonjërin që dëshiron jorgan sikur të ishte mbushur me pupla pate
 • ata që djersijnë pasi që jorgani ka veti të shkëlqyera freskuese
 • ata që vuajnë nga alergjitë pasi që bakteriet nuk akumulohen në fibrat Wellsleep
 • dhomat të ngrohta mesatarisht
Specifikat Teknike
Dimensionet 140x200cm, 200x200cm
Filling 50% viscose / 50% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), 150gsm & 250 gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Quilted cover: 100% polyester (softdream microfibers) with Aloe Vera finish treatment
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 5 Vlerësim(e)

5

5 vlerësime

5 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Magbule Preniqi

www.dormeo-ks.com

Shume i mire vlen me ble e me reahatu veten me butsin dhe ngrohtesin ne qdo seson te vitit
Shume i mire ja vlen me pas ne shtepi, ju preferoj ta bleni Jorgan dyshtresor Aloe Vera .Une per vete i kam edhe batanijen

Klerensz

www.dormeo.hu

Duheni me e ble
super produkt. Ju rekomandoj shum e but e nxet edhe e let.

Andi

www.dormeo.hu

e pershtatshme edhe per ver edhe per dimer. E let e but edhe e nxet

Elvira

www.dormeo.hu

sonte eshte nate jem e 4 edhe shum pom pershtatet aloe vera 4 seasons jorgani. Butsia dhe ngrohsia jane magjike nuk e ndroj me kurgje ju rekomandoj te gjithve esht dhurate perfekte per festa. Faleminderit dormeo

Vica

www.topshop.hu

mpelqen shume. Eshte e lehte e bute edhe e ncet. Mundet mu palos edhe I kom dy batanije njo per ver njo per dimer

5 Produkte