Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Trakë vrapimi Gymbit Focus P1

Photo
Video
-38%

Traka për vrapim FOCUS P1 do të ju ndihmoj të arrini çdo qëllim që keni për fitnes. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin.  Ka 12 programe smart të paracaktuara sportive. 3 butona të shpejtësisë. Ndezja bëhet në timonin e majtë : butonat fillo / ndal (majtas) dhe shpejto / zvogëlo (djathtas). E lehtë për përdorim. Pesha max. e përdoruesit: 120 kg.

OFERTAT E KORRIKUT!
Trakë vrapimi Gymbit Focus P1

Çmimi i rregullt: 649,90 €


Çmimi special: 399,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Traka për vrapim FOCUS P1 do të ju ndihmoj të arrini çdo qëllim që keni për fitnes. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin.  Ka 12 programe smart të paracaktuara sportive. 3 butona të shpejtësisë. Ndezja bëhet në timonin e majtë : butonat fillo / ndal (majtas) dhe shpejto / zvogëlo (djathtas). E lehtë për përdorim. Pesha max. e përdoruesit: 120 kg.

Më shumë
Përshkrimi

Filloni një stërvitje të mbarë!

Pista e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus S1 është zgjidhja ideale për personat që duan të qëndrojnë në formë. Me pjesën e poshtme që paloset, ajo është praktike dhe nuk zë shumë vend. Falë motorrit 1.0HP të vazhdueshëm dhe 2.0 HP në maksimum, lejon shpejtësi deri në 12 km/orë.

Ka 3 nivele këndesh të cilat lejojnë një shumëllojshmëri ushtrimesh. Mbështetja e butë e pistës e bën atë të rehatshme kur vraponi dhe me shpejtësi të madhe. Funksionet e ekranit LCD ju japin informacione lidhur me shpejtësinë e pistës, distancat e përshkruara, kohën, pulsin dhe kaloritë.

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus S1!

Pavarësisht a jeni profesionist apo vrapues fillestar, kjo pistë vrapimi do kompletoj objektivat tuaja të fitnesit.

 • 2HP motor
 • 0-12 gradë përkulje
 • Mbështetje e butë
 • Sistem i butë rënie
 • Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 • Rripi nuk bënë zhurmë gjatë përdorimit
 •  12 programe të përcaktuara
 •  Ekran që tregon shpejtësinë, distancën, kohën, pulsin dhe kaloritë
 •  Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 •  Buton për kontrollin e këndit në ekran
 •  Paloset lehtë
 •  Rrota për tu transportuar lehtë
Specifikat Teknike
Dimensionet fold up: 64 x 55 x 137 cm; set up: 139 x 64 x 135 cm
Fuqia 1,0 - 1,5 HP
Karakteristika të tjera shiriti i vrapimit: 110 - 40 cm; çelës emergjent për ndalje
Niveli i shpejtësisë 0,8 - 12 km/h
Pasha maksimale e përdoruesit 120 kg
Pesha Neto: 31kg; bruto: 34.5kg
Programi i trajnimit 12
Rendit sipas rangut 0-12%
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, puls, shpejtësi

Vlerësimet e Konsumatorëve 2 Vlerësim(e)

5

2 vlerësime

2 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Majlinda hajdari

www.topshop-ks.com

Shum. Shum shum ja vlen ta kemi n shtpit tona
Shum. Ia vlen ta ken n shtëpi simbas mundsive. Qmimi shum i volitshem me kit ofert nxitoni

Flora

www.delimano-ks.com

Trak per vrapim
5

2 Produkte