• Shtupë higjienizuese me avull Nano Rovus

  ID: 110012911| SKU: 110012911

  5/5 (3)

  Dezinfektoni dhe pastroni çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj me teknologjinë e avancuar të avullit Nano. Kjo shtupë krijon avull me presion të lartë me grimca Nano dhe jone negative që janë deri në 10x më shumë efektive në depërtimin e çdo sipërfaqeje. Me fuqi sterilizuese të avullit eliminon 99,9% të baktereve, viruseve dhe mikrobeve në mënyrë 100% të sigurtë, të shëndetshme dhe eko-miqësore.

  Telefono falas në: 0800 100 40
  89,90 €
  Blej tani

Rovus  nano Teknologjia

Përjetoni efikasitetin e pastrimit të thellë.

Teknologjia inovative Rovus Nano është hapi drejt zhvillimit në botën e pastrimit.

Garanton pastrim efikas të thellë me rezultate të shkëlqyera të pastrimit.

Teknologji e avancuar që përdor fuqinë e natyrës

 

Teknologjia Rovus Nano krijon avull të vazhdueshëm, me presion të lartë. Temperatura e lartë dhe presioni rezultojnë në shpërbërjen e molekulave të ujit, duke krijuar avull të thatë në grimca nano dhe jone negative.

 
 

Jonet negative janë kryesisht të përhapura rreth ujit në lëvizje dhe njihen gjithashtu si Vitamina në ajër. Ato ekstratojnë hidrogjen nga proteina e jashtme e viruseve dhe i eliminojnë lehtësisht ato pa kimikate.

 
 

Teknologjia Nano krijon vetëm jonet negative me cilësinë më të lartë! Këto jone asgjësojnë deri në 99.9% të bakterieve, viruseve dhe mikrobeve në mënyrë efektive, 100% të sigurtë, të shëndetshme dhe eko-miqësore.

 
 

Avulli nano - koncept i ri i pastrimit të fuqishëm efikas

 

Duke qenë i madhësisë nano, avulli i shtupës Nano shumë lehtë depërton në nivelet më të thella të nivelit mikro të materialeve. Avulli Nano eliminon bakteret, viruset dhe mikrobet edhe aty ku avulli i thjeshtë nuk mund të arrijë.

 
 
AVULLI NANO
AVULL I RREGULLT

Aq e sigurtë sa mund të përdoret në çdo sipërfaqe

 

Teknologjia e avancuar Nano gjeneron avull super të thatë që nuk e lag ose dëmton dyshemenë tuaj. Avulli thahet shumë shpejtë, duke bërë këtë pajisje ideale për pastrimin edhe të sipërfaqeve më delikate.

 
 

Mbroni dhe dezinfektoni shtëpinë tuaj

 

Pavarësisht lehtësisë, kjo pajisje largon erërat e pa këndshme dhe 99.9% të baktereve, viruseve dhe mikrobeve! Madje, eleminon edhe bakteret më të rrezikshme si Escherichia coli, Candida albicans dhe Salmonella aertrycke. Pa to, shtëpia juaj do të jetë më e pastërt dhe më e sigurtë për të jetuar në të.

 
 

Për disa sekonda është gati për ta përdorur

 

Avulli i vazhdueshëm i teknologjisë Nano prodhohet brenda disa sekondave. Kjo ju kursen juve kohë dhe e bënë tërë procesin më të lehtë dhe më efikas.

 
 

Rrite cilësinë e jetës tuaj me Teknologjinë Rovus Nano

 
 • Teknologji

  Teknologji e pantentuar që krijon efikasitet të lartë të grimcave dhe joneve negative

 • Efikasitet

  Depërton në nivelin mikro të materialeve, duke dezinfektuar dhe rifreskuar sipërfaqet në thellësi

 • Siguri

  Aq e sigurtë sa mund të përdoret në çdo sipërfaqe

 • Higjienë

  Largon në mënyrë efektive erërat e pa këndshme dhe eleminon 99.9% të baktereve, viruseve dhe mikrobeve.

 • Shpejtësi

  Për disa sekonda është gati për ta përdorur

 • 15 ditë rimbursim

  Porosisni produktin nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Nëse nuk jeni të kënaqur brenda 15 ditëve, ju keni të drejtë të rimbursimit

 • Pagesa pas pranimit të porosisë

  Pagesa kryhet vetëm pasi të pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja

 • Telefono tani

  Nëse dëshironi më shumë informacione rreth produktit tonë ose keni pyetje shtesë, ju lutem mos ngurroni të na telefononi në 0800 100 40

 • Merre në dyqan

  Porosia mund të konfirmohet përmes telefonit dhe të merret në dyqanin qe keni më afër.

  Shiko dyqanet
 • Blerje 100% e sigurtë

  Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

Konsumatorët tanë shpërndajnë eksperiencën e tyre

 • Shum i kenaqur

  E provova dhe ngela shume i kenaqur. hallall paret, e lante parketin dhe pllakat shume mire dhe e rekomandoj tek te gjith. faleminderit topshop

  Luani
 • Fantastike

  Fshese e mrekullueshme. Pastron ne menyre te persosur. Zgjedhja me e mire qe kam bere ndenjehere. Osht per gjithqka, pllaka, laminat, tepih per gjithqka. Perfekte

  Ana
 • Super Produkt

  Pastrimi me kete fshese ma ka bere punen me te lehte. Eshte fantastike. Une jam e moshuar edhe smundem shume me u perkul, kjo fshese me avull me ka shpetu. Eshte shume praktike per mbajtje edhe mundem me e vrejt tek lecka qe pastron edhe papastertite te cilat nuk i shoh me sy.

  Edona
 • Shume e mire

  Fshesa eshte fantastike. Jam shume e lumtur qe e kam.

  Fahria

A jeni gati të përjetoni teknologjinë e avancuar Nano për herë të parë me produktin tonë?

 

Shtupa me avull Rovus Nano Steamer

Blej tani