Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Grirërse manuale XXL V1 Delimano

Photo
Video

Shijoni përgatitjen e ushqimit me grirërsen manuale Delimano Brava XXL! Është shumë funksionale dhe ju mund të grini me lehtësi frutat, perimet, grimësinat apo çokollatën. Veti speciale: e manovrueshme me dorë, operon lehtë pa rrymë apo bateri. Ideale për kuzhinat e vogla apo për ta marrë me vete kudo. Vetëm i vendosni përbërësit në kuti, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. pastrohet lehtë. Kapaciteti: 900ml (500 mund të përdoren kur përgatisni).

OFERTAT E MAJIT!
Grirërse manuale XXL V1 Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Shijoni përgatitjen e ushqimit me grirërsen manuale Delimano Brava XXL! Është shumë funksionale dhe ju mund të grini me lehtësi frutat, perimet, grimësinat apo çokollatën. Veti speciale: e manovrueshme me dorë, operon lehtë pa rrymë apo bateri. Ideale për kuzhinat e vogla apo për ta marrë me vete kudo. Vetëm i vendosni përbërësit në kuti, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. pastrohet lehtë. Kapaciteti: 900ml (500 mund të përdoren kur përgatisni).

Më shumë
Përshkrimi

Aroma nëpërmjet përgatitjes së ushqimit… kudo!

Aroma përmes përgatitjes së ushqimeve depërton kudo me grirërsen manuale Delimano Brava XXL. Preni copat e frutave, perimeve, arrave, çokollatave dhe më shumë, vetëm me një tërheqje të dorezës. Kjo pajisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë, pa energji elektrike apo bateri, duke e bërë e përsosur për kuzhina të vogla, për udhëtime apo kamping. Kapaciteti: 900ml (500 mund të përdoren kur përgatisni).

Përfshin dy pjesë: për prerje dhe përzierje

Prerësja Delimano mund të përdoret si grirëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë nga të cilat mund të përzgjidhni varësisht nga nevoja. Për të përmendur vetëm disa, kjo grirërse apo prerëse është perfekte për përpunimin e:

 • frutave dhe perimeve
 • arrave, farave dhe bimëve të ndryshme
 • djathërave
 • qepëve
 • hudhrave për salca
 • pestos
 • sallates
 • lakërave, apo
 • pures.

Shumë e lehtë për përdorim

Mekanizmi i përdorimit është projektuar veçanërisht për të prerë ose përzier me vetëm një tërheqje të dorezës - e cila është absolutisht e lehtë dhe nuk kërkon bateri apo energji elektrike.

Perfekte për ta marre me vete kudo

Ndryshoni përvojën tuaj në gatim përgjithmonë duke e përdorur atë kudo dhe kurdo që keni nevojë - brenda ose jashtë shtëpisë.

Rrathët e gomës në pjesën e poshtme sigurojnë stabilitet perfekt

Bëni prerje dhe përzierje të lehtë, të sigurtë dhe të përshtatshme falë rrathëve kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit që siguron 100% stabilitet.

Dizajn kompakt & Madhësi e dobishme

Prerësja Delimano është bërë me një dizajn kompakt dhe madhësi të dobishme që është e lehtë për t'u përshtatur në kuzhinën tuaj apo në çdo vend tjetër.

E lehtë për t'u pastruar

Është e lehtë për tu pastruar me vetëm një spërkatje nën ujë të rrjedhshëm në rubinet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star