Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Pro Delimano

Photo
Video
-40%

Ju prezentojmë Robot kuzhine Pro, pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel. Robot kuzhine Pro ka motor të fuqishëm 1400W, enë prej çeliku inox me veshje metali & kapacitet 4.5l, 3 aksesorë dhe kapakun mbrojtës. Për më tepër, rrotullohet në formë planetare, në mënyrë që të arrijë çdo pjesë të enës dhe t'i përziejë të gjithë përbërësit. Pajisja ka edhe 6 nivele të shpejtësisë dhe funksionin PULSE.

Robot kuzhine Pro Delimano

Çmimi i rregullt: Nga 199,90 € Nga


Çmimi special: Nga 119,94 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ju prezentojmë Robot kuzhine Pro, pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel. Robot kuzhine Pro ka motor të fuqishëm 1400W, enë prej çeliku inox me veshje metali & kapacitet 4.5l, 3 aksesorë dhe kapakun mbrojtës. Për më tepër, rrotullohet në formë planetare, në mënyrë që të arrijë çdo pjesë të enës dhe t'i përziejë të gjithë përbërësit. Pajisja ka edhe 6 nivele të shpejtësisë dhe funksionin PULSE.

Më shumë
Përshkrimi

Robot kuzhine më i fuqishëm

Ky robot kuzhine është më i fuqishëm se asnjëherë më parë. Ka motor të fuqishëm 1400W dhe veshjen e plastikës e kemi zëvendësuar me veshje metali. Falë këtyre vetive të reja, do t'i përpunojë përbërësit më shpejt dhe më lehtë.

Është kaq i fuqishëm, sa mund t'i përgatisni edhe brumërat më të forta. Për më tepër, veshja e metalit jo vetëm që e lehtëson punën, por edhe e shton jetëgjatësinë e robotit.

Gatuani brumëra të pëesosur për pica, bukë, pite, ëmbëlsira, kremëra dhe jo vetëm!

Robot kuzhine Pro

Pajisje e vogël, por me funksione të mëdha

Përpos që është kompakt, Robot kuzhine Pro ka të gjitha karakteristikat e një mikseri profesional. Për më tepër, ka dizajn elegant, saqë nuk do të doni ta hiqni nga këndi i preferuar në kuzhinë.

 • Robot kuzhine Pro

  Roboti funksionon me një buton, gjashtë nivele të shpejtësisë dhe funksionin PULSE.

 • Robot kuzhine Pro

  Enë prej çeliku inox, me kapacitet 4.5l dhe kapak mbrojtës.

 • Robot kuzhine Pro

  3 aksesorë - rrahëse prej çeliku inox, si dhe akesosorët prej alumini për brum ëmbëlsirash dhe brumëra të trashë (me veshje jo-ngjitëse).

 • Robot kuzhine Pro

  Lëzivje në formë planetare, e cila siguron që akesosorët të arrijnë në çdo milimetër të enës.

Teknologji Smart!

Robot kuzhine Pro është i pajisur me teknologjinë Smart e cila butësisht dhe vazhdimisht i shton rrotullimet për minutë (RPM), duke ju përshtatur secilit nivel të shpejtësisë. Në këtë mënyrë krijon më pak zhurmë, është më i qëndrueshëm dhe më praktik.

Pra, shpejtësitë nuk ndërrohen nga 0 në më të lartën, duke shkaktuar spërkatje të ushqimit, sikurse në shumicën e mikserëve të zakonshëm. Gatuani pa rrëmujë!

Robot kuzhine Pro

Ndihmësi juaj në kuzhinë

Robot kuzhine Pro është gjenerata e re e robotëve për kuzhinë nga Delimano! Tash është edhe më i fuqishëm dhe më elegant, dhe ju mundëson të gatuani brumëra pa i lodhur duart - thjeshtë, manovroni me një buton.

Jo vetëm që do t'ju kursejë kohë, por ky robot kuzhine ju mundëson të gatuani brumëra të përsosur për pica, bukë, pite, ëmbëlsira, kremëra dhe jo vetëm! Gatuaj si profesionist me Robot kuzhine Pro!

Robot kuzhine Pro

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 4 Vlerësim(e)

5

4 vlerësime

4 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mejreme Basha

www.topshop-ks.com

Ja vlen nje investim i tillé !
Investimi me i mire per çdo grua,ja vlen qe ta keni ne kuzhinen tuaj sepse ju a lehteson perditshmerine tuaj,bene nje brum teper te bute dhe elastik per vetem 1 min kohe,une e dua pafund kete robot!

Njomza

www.delimano-ks.com

Ia rokomandoj çdo gruje me pas.
Osht produkt shum i nevojshum.

shefki

www.delimano-ks.com

5
5

Ema Rexha

www.delimano-ks.com

Perfekt
Nuk dot jet e kompletura kuzhina ime nese mungon ky produkt

4 Produkte